Hakkımızda

ingilizcele.com, doğru bilgiye odaklanarak ziyaretçilerine İngilizce dersiyle ilgili içerikleri ücretsiz ve özgürce kullanım olanağı sağlamayı hedef edinmiş, eğitimcilerce kurulmuş bir websitedir.

Teknolojinin ve internetin hayatımızın her alanında kullanılması, bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmıştır. Ancak günümüzde internet üzerinden doğru bilgiye ulaşmak da bir o kadar zorlaşmıştır. Eğitimin zorlaştırmaktan çok kolaylaştırmaya odaklanması da websitemizin açılmasında önemli bir etken olmuştur. Hedefimiz doğrultusunda özgünlüğe önem vererek ve telif haklarına saygılı olarak içeriklerimizi ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

ingilizcele.com öncelikli olarak okullarda İngilizce dersi gören her kademeden öğrencilerimize ve ders planlaması yapan İngilizce öğretmenlerimize yönelik olarak kaynak, doküman (ücretsiz indirilebilir ve düzenlenebilir docx dosyaları ve PDF’ler), materyal, sınav örnekleri, planlar, hikayeler, yararlı bilgiler, görsel ve videolar sunmaktadır.

Sitemizde bulunan herhangi bir kaynağı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu kaynakları web ortamında paylaşırken ilgili bağlantıyı eklemeniz, bizi mutlu edecektir.

ingilizcele.com nasıl daha verimli kullanılır?

Websitemizden optimum düzeyde yararlanabilmeniz için üstte bulunan menüde listelenen kategorilere göre içeriklere erişebilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir sayfada klavyenizle yazı yazmaya başladığınızda otomatik olarak sitemizdeki arama motoru çalışacak ve istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Bir örnek:

ingilizcele-site-ici-arama
İngilizcele – Site İçi Arama

Websitemizi favorilere ekleyerek bir sonraki ziyaretinizde hızlıca gezinebilir, telefonunuzdan ziyaret ederken “Ana Ekrana Ekle” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede sitemize hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca site içinde beğendiğiniz içeriklerin altında bulunan yazdır butonuna tıklayarak düzgün bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

Eksik olan bazı içerikleri en kısa sürede tamamlamak için gayret gösteriyoruz.

Sitemizle ilgili dilek, istek, şikâyet, eklenmesini istediğiniz konular ve herhangi başka görüşlerinizi iletişim sayfamız üzerinden bize gönderebilirsiniz. Faydalı olmak dileğiyle…

Başa dön tuşu
Kapalı